O nas

ilustracja-onas

Pierwsza restauracja Ohh! Sushi & Grill została otwarta w 1998 roku i zapoczątkowała nową erę kultury sushi w Polsce wraz z wprowadzeniem harmonijnej relacji pomiędzy tradycyjną kuchnią japońską i orientalną kuchnią fusion. Staliśmy się szczególnie dobrze znani dzięki naszym koreańsko – japońskim daniom, zestawom sushi, rolkom i lunch menu.

Dziś Ohh! Sushi & Grill rozszerzyło swą działalność stając się największą siecią sushi w Polsce. Nasze restauracje zlokalizowane są obecnie w Warszawie i Wrocławiu.

Nasze wysoko cenione, autentyczne dania kuchni japońskiej są tworzone przez wszechstronnych mistrzów sushi ze Wschodniej Azji. Co więcej, także polscy kucharze przechodzą intensywne szkolenia w celu osiągnięcia jak najlepszych kwalifikacji. Współpraca naszych europejskich i azjatyckich kucharzy nieustannie owocuje nowymi pomysłami. Stawiamy na spójność potraw i udaje nam się to osiągnąć poprzez stałą kontrolę jakości i wysoką higienę.

Jesteśmy bardzo popularni wśród Polaków, jak i cudzoziemców, a to głównie ze względu na oferowanie tak zróżnicowanego menu, które będzie odpowiadać smakom każdego. Wystrój restauracji został tak dostosowany, aby zapewnić naszym klientom przyjazną i odprężającą atmosferę.

Dokładamy wszelkich starań, by nieustannie oferować najlepszą jakość sushi i zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do odwiedzania nas i do składania zamówień telefonicznych i ONLINE.